Philio senzor 3v1

PHI_PST02-1C

Nový produkt

Philio 3v1 senzor v sebe spája senzor dverí, sily svetla (LUX) a senzor teploty.  Senzor podporuje Z-Wave Plus

Viac detailov

4 položky

49,00 € S DPH

Dodanie: 1 až 4 dni

Detaily

uzke doprava2

Tento senzor obsahuje senzory na sledovanie otvorenia/zatvorenia dverí, senzor na meranie intenzity svetla (LUX) a senzor teploty.

Samotný senzor pozostáva z dvoch častí - telo senzoru a magnet. Umiestňujú sa na dvere či okná tak, že jedná Časť sa umiestni na rám a druhá na samotné okno. Oddelenie magnetu od tela senzora vyšle informáciu o otvorení okná do riadiacej jednotky. 
Možnosťou tohto senzora je tiež lešie riadenie osvetlenia vďaka nameraným hodnotám LUX, takže pri otvorených dverách môže senzor overiť, či je svietenie potrebné, ak áno, tak zasvietiť (záleží na nastaveniach v riadiacej jednotke)

Vždy, keď senzor zaznamená zmenu stavu (otvorenie alebo zatvorenie) spolu s informáciou o tejto zmene zasiela aj informáciu o LUX a teplote. Odoslanie info o teplota sa taktiež odosiela vždy pri určitej zmene.

Senzor taktiež ponúka možnosť priradenia ďalšieho zariadenia, ktoré je potom ovládané stlačením alebo dvojstlačením senzora. Tieto nastavenia sa robia v riadiacej jednotke v kategórií association (pridruženia).

Poznámka : senzor intenzity svetla nie je možné používať v riadiacej jednotke Fibaro Home Center ani v Zipato.

Viac informácií o inteligentných domoch s protokolom Z-Wave nájdete na www.HomeSystem.sk

Recenzie